Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich DMCA


Filebit.pl respektuje prawa autorskie innych osób i oczekuje tego samego od Użytkowników usług serwisu filebit.pl. Informujemy, że będziemy reagować na wszystkie zawiadomienia o domniemanym naruszeniu praw autorskich w serwisie filebit.pl, które są zgodne z obowiązującym prawem i są prawidłowo zgłoszone do administracji naszego serwisu.

Jeśli uważasz, że Twoje dzieła autorskie zostały skopiowane lub są używane w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, prosimy o podanie nam następujących informacji:

- fizyczny lub elektroniczny podpis właściciela praw autorskich lub osobę upoważnioną do działania w ich imieniu;

- określenie prac chronionych prawami autorskimi, które zostały naruszone,

- określenie materiału, który rzekomo narusza prawa autorskie lub jest przedmiotem czynności naruszających prawo i powinien być usunięty lub do którego dostęp ma być zablokowany, lub informacja wystarczająca, aby umożliwić administratorom filebit.pl znalezienie tego materiału, w tym na przykład adres URL,

- informacje kontaktowe, w tym adres, numer telefonu oraz adres e-mail, oświadczenie, że jesteś pewny, że korzystanie z materiałów we wskazany sposób nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo a także oświadczenie, że informacje w zawiadomieniu są prawdziwe, że jesteś świadomy odpowiedzialności karnej oraz, że jesteś uprawniony do działania w imieniu właściciela praw autorskich.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania treści, jeśli uznamy, że naruszają czyjeś prawa autorskie bez wcześniejszego powiadomienia, według własnego uznania i bez zobowiązań wobec Użytkownika.

W odpowiednich okolicznościach, filebit.pl również może zablokować konto użytkownika, jeśli niezgodne z prawem działania użytkownika konta będą się powtarzać.

Zawiadomienia o domniemanym naruszeniu praw autorskich, występujących na filebit.pl należy zgłaszać pod adres:
[email protected]

To powiadomienie jest poważnym dokumentem prawnym - prosimy o przemyślane składanie swoich roszczeń o naruszenie praw autorskich.
Możesz najpierw skonsultować się z prawnikiem, aby określić, czy treści, które alarmują, są w rzeczywistości naruszeniem prawa autorskiego.pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 85 729.31 TB danych Obciążenie przepustowości: 51.96%