FAQ – Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czym jest serwis FileBit.pl?

Jest to platforma internetowa, w którym możesz zakupić konta premium jak i odpowiednie pakiety, aby pobierać pliki z praktycznie wszystkich tego typu serwisów w Internecie. Nasz serwis jest miejscem wyjątkowym. Wszystkiego dowiesz się czytając do końca nasz FAQ

Czy rejestracja jest bezpłatna?

Oczywiście, że tak. Jedynie, za co się płaci to za wykupione pakiety lub konta premium, które jest odpowiedzialne za pobieranie plików.

Czym są "konta czasowe” i „konta transferowe"?

Konta czasowe – to pakiet, w którym masz odpowiednią ilość dni żeby pobierać pliki przez nasz serwer.

Konto transferowe – to takie, gdzie zakupujemy odpowiednią ilość MB/GB na wykorzystanie/pobieranie plików, co ważne - bez ograniczenia czasowego.


Jak mogę zapłacić za konto?

Mamy wygodny system płacenia za konta. Możesz to zrobić poprzez płatność on-line lub poprzez premium sms. Oczywiście ceny są odpowiednio dopasowane do sposobu zapłaty. Sam wybierasz, w jaki sposób dokonasz zapłaty.

Czy wasza platforma jest bezpieczna?

Oczywiście, że tak. Nasz zespół pracuje cały czas w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa naszym użytkownikom. Posiadamy bardzo bezpieczny serwer. Wszystkie procesy są dokładnie sprawdzane i pilnowane. Nie ma po prostu takiej możliwości, żeby użytkowanie serwisu FileBit stwarzało jakiekolwiek zagrożenia dla Użytkownika.

Jakie serwisy hostingowe obsługujecie?

Obsługujemy praktycznie każdy serwis hostingowy dostępny w internecie. Jeżeli nie ma jakiegoś w ofercie FileBit to na pewno wkrótce się pojawi. Jest to kwestia czasu. Możesz nas także powiadomić o braku serwisu hostingowego w naszej ofercie poprzez prosty formularz kontaktowy. Na pewno go dodamy.

Na czym polega Program partnerski i HappyHours?

HappyHours to „taryfa” nocna – gdzie pobieramy od ciebie tylko połowę transferu w godzinach 02: 00 do 10: 00 rano (oczywiście chodzi tu o konta z odpowiednią ilością wykupionych MB/gb). To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pobierają pliki w nocy. Nie musisz pobierać i czuwać nad tym procesem. Wystarczy znaleźć odpowiedni program do pobierania, który wykona to za ciebie.

Nasz Program Partnerski to oferta dla tych, którzy chcieliby posiadać w serwisie konta za darmo lub dorobić pieniądze. PP polega na polecaniu naszego serwisu innym osobom. Za każdym razem, gdy osoba z polecenia doładuje swoje konto, uczestnik naszego Program, który polecił taką osobę otrzymuje 10 procent wartości jej doładowania. Im więcej osób z Twojego polecenia kupi i będzie doładowywało konta w serwisie FileBit, tym większe środki otrzymasz na swoje konto. Możesz je zamienić na doładowania swojego konta lub pieniądze wypłacić.


Czy serwis nakłada jakieś limity prędkości pobierania?

Nie. Prędkość jest zawsze najwyższa. Serwis FileBit wykorzystuje największą prędkość Twojego łącza. Na dole strony widoczne jest obciążenie łącza. Jeśli czytnik nie wskazuje 100 % obciążenia, to prędkość zawsze będzie bardzo wysoka.

Oczywiście obciążenie naszego serwisu jest czasami bardzo wysokie, ale nie aż na tyle, żeby ograniczyć prędkość pobierania. Mamy bardzo duże łącze, jakie udostępniamy w 100 % na naszym portalu.


Czy mogę przerywać i wznawiać pobieranie plików?

Tak, jest taka możliwość.

Czy mogę przetestować pobieranie plików bez doładowywania konta?

Przy rejestracji konta dostaniesz za darmo, na start 250 MB, które możesz sobie wykorzystać i sprawdzić, jak działa nasz serwis. Możesz dowolnie pobrać, jakie tylko chcesz pliki. Dzięki temu sam przetestujesz działanie naszego serwisu.

Czy mogę używać do pobierania plików programów typu Jdownloader?

Tak można. Wystarczy wklejać do niego odpowiednią ilość linków do pobierania. Można dowolnie �?’wrzucić’’ sobie linki do pobierania, a on połączy się z naszym serwisem i będzie pobierał pliki tak, jak zostały zamieszczone w programie. Bardzo dobre rozwiązanie.

Dlaczego mam wybrać was, a nie inne portale?

Filebit to jedyna w swoim rodzaju interaktywna platforma, gdzie w jednym miejscu masz możliwość pobierania plików z praktycznie wszystkich serwisów istniejących w wirtualnej sieci. Filebit daje Tobie wolność i nieograniczone możliwości w poszukiwaniach i pozyskiwaniach nieprzebranych zasobów internetu.

W FileBit zapomnisz o takich sprawach jak:

- limity danych,
- limity finansowe,
- wolny transfer,
- długie oczekiwanie na pobranie plików.

Dzięki posiadaniu konta PREMIUM nic nie ograniczy Twojej wolności w wyszukiwaniu i pobieraniu interesujących Ciebie rzeczy.

Wyszukuj i pobieraj w internecie, co tylko chcesz z największą na rynku prędkością poboru danych. Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki i znajdź w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebujesz.


Nie musisz już godzinami szukać interesujących Ciebie rzeczy. U nas masz zasoby całego internetu w jednym serwisie.

Filebit zapewnia także Tobie poczucie bezpieczeństwa w sieci. Dzięki zaawansowanym systemom wyeliminowaliśmy wszystkie potencjalne zagrożenia, jakie mogą wiązać się z pobieraniem plików z serwisów internetowych. Nikt też nie pozna Twoich danych – u nas są bezpieczne.

Zalety posiadania konta PREMIUM w naszym serwisie:

- brak limitów,
- najszybszy na rynku transfer plików,
- maksymalne wykorzystanie prędkości Twojego łącza,
- dostęp do praktycznie wszystkich największych serwisów w internecie,
- pobieraj błyskawicznie filmy, muzykę, obrazy, książki – co tylko chcesz,
- happy hours – tańsze pobieranie plików w godzinach nocnych,
- najniższe ceny na rynku,
- atrakcyjny program partnerski – polecasz nas znajomym i dostajesz za to bonusy finansowe na Twoje konto. Dzięki temu będzie mógł nie tylko korzystać ze swojego konta za darmo ale jeszcze zarabiać!
- stały rabat przy zakupie transferu.

Takich możliwości nie otrzymasz w żadnym innym serwisie.

Skorzystaj z niesamowitej wygody dokonania płatności za swoje konto – możesz to zrobić on-line lub poprzez płatność sms.

Tylko do Ciebie należy decyzja, czy zdecydujesz się na zakup konta czasowego czy z określonym transferem danych. Te opcje są zróżnicowane i możesz je dopasować do swoich potrzeb.

Nie ograniczaj się niczym w internecie. Uzyskaj konto PREMIUM i korzystaj ze wszystkich zasobów wirtualnej sieci.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie, możesz je zadać przez nasz panel kontaktowy. Na wszystkie staramy się odpowiadać jak najszybciej.

Pozdrawiamy
Zespół FileBit


pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 295.12 TB danych Obciążenie przepustowości: 18.02%