22 marzec
Filebit.pl poszerza swoją ofertę - dodajemy Uploadgig.com do obsługiwanych hostingów!

Drodzy użytkownicy Filebit.pl!

Mamy świetne wieści dla Was! Jako uznany polski serwis wielohostingowy, Filebit.pl dąży do ciągłego rozwoju i ulepszania swojej oferty. Z radością informujemy, że właśnie dodaliśmy Uploadgig.com do naszej listy obsługiwanych hostingów!

Co to oznacza dla Was?

To oznacza, że wszyscy użytkownicy Filebit.pl mają teraz możliwość korzystania z Uploadgig.com jako kolejnego z obsługiwanych hostingów. Tym samym zyskujecie jeszcze większy komfort i różnorodność podczas pobierania plików z różnych źródeł.

Przypominamy, że Filebit.pl zapewnia:

  • Współpracę z szerokim wachlarzem popularnych hostingów
  • Optymalną prędkość pobierania i stabilność usług
  • Przejrzysty interfejs oraz profesjonalną obsługę klienta

Dodanie Uploadgig.com do naszego portfolio sprawia, że korzystanie z naszego serwisu staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne. Jesteśmy przekonani, że ta nowa współpraca przyczyni się do dalszego zwiększenia satysfakcji z korzystania z Filebit.pl.

Dziękujemy Wam za zaufanie i życzymy udanego pobierania plików! Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy gotowi służyć Wam pomocą i wsparciem w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Komentarze (2)
szuman (24 marzec 2017)
Rewelacyjnie, Oferta dostosowana do potrzeb klientów.Brawo Brakuje tylko subyshare.com i nie mam więcej pytań. JESZCZE RAZ BRAWO ZA PEŁNE WYCZUCIE POTRZEB KLIENTÓW. Daję pełną rekomendację. Pozdrawiam Robert
Sabrina (3 lipiec 2017)
Czy doczekamy się FileNext?
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 294.67 TB danych Obciążenie przepustowości: 24.34%