23 luty
Filebit.pl nieustannie się rozwija – dodajemy Katfile.com i Pobierz.to do obsługiwanych hostingów!

Witajcie drodzy użytkownicy Filebit.pl!

Mamy dla Was ekscytujące nowości! Jako zaufany polski serwis wielohostingowy, Filebit.pl dąży do ciągłego poszerzania swojej oferty, aby jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Z ogromną przyjemnością informujemy, że właśnie dodaliśmy Katfile.com oraz Pobierz.to do naszej listy obsługiwanych hostingów!

Co to oznacza dla Was?

Dzięki tej aktualizacji, wszyscy użytkownicy Filebit.pl mają teraz dostęp do jeszcze większej liczby hostingów. Dodanie Katfile.com i Pobierz.to do naszej oferty umożliwia Wam korzystanie z jeszcze szerszego zakresu źródeł plików, co sprawia, że pobieranie staje się jeszcze bardziej komfortowe i efektywne.

Przypominamy, że Filebit.pl oferuje:

  • Współpracę z licznymi popularnymi hostingami
  • Optymalizację prędkości pobierania i stabilność usług
  • Przystępny interfejs oraz profesjonalną obsługę klienta

Dzięki dodaniu Katfile.com i Pobierz.to do naszego portfela, korzystanie z naszego serwisu staje się jeszcze prostsze i bardziej efektywne. Jesteśmy przekonani, że ta nowa współpraca jeszcze bardziej podniesie Waszą satysfakcję z korzystania z Filebit.pl.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i życzymy miłego pobierania plików! Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy tu dla Was, gotowi pomóc i wesprzeć w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Komentarze (0)
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 294.67 TB danych Obciążenie przepustowości: 27.32%