17 marzec
Serwis chomikuj.pl dołącza do oferty filebit

Niezwykle popularny serwis chomikuj.pl jest teraz dostępny w ofercie filebit. Uczyniliśmy to na prośbę wielu użytkowników naszej strony. Od teraz możecie pobierać pliki także z tego serwisu.

Chomik to dysk internetowy. Użytkownicy przechowują na nim za darmo i bez ograniczeń wszystkie potrzebne pliki. Zdjęcia, filmy, dokumenty, inne materiały - dostępne zawsze i wszędzie.
Pliki w tym serwisie można przechowywać tylko dla siebie bądź też dzielić się nimi ze wszystkimi lub z wybranymi osobami. Można także przeglądać spiżarnie innych chomików, aby zobaczyć, co ciekawego udostępniają.

Rozliczanie pobieranego transferu z serwisu chomikuj.pl.

Posiadacze kont transferowych.
Dla posiadaczy kont transferowych pobieranie z serwisu chomikuj.pl wiąże się z pobraniem 300 proc. transferu. Czyli za pobrany 1 GB z chomikuj.pl system policzy 3 GB transferu z konta PREMIUM.

Posiadacze kont czasowych.
Posiadacze kont czasowych w serwisie filebit.pl, aby móc pobierać ze strony chomikuj.pl, muszą posiadać wykupiony dodatkowy transfer na swoim koncie.
Tu także korzystanie z chomikuj.pl wiąże się z pobraniem 300 proc. transferu. Czyli za pobrany 1 GB z serwisu chomikuj.pl system policzy 3 GB transferu z konta PREMIUM.
Przypominamy, że wykupiony w serwisie filebit transfer można wykorzystać na wszystkie konta dostępne w naszej ofercie.

Zapraszamy

Komentarze (16)
kamusia (17 marzec 2013)
Nie jestem pewna czy to taka dobra propozycja.300 % i jeszcze przy kontach czasowych dodatkowy transfer.Rozumiem że tam jest bardzo duży wybór ale według mnie oferta nie do przyjęcia.NIEOPŁACALNA.
Beetlejuice666 (17 marzec 2013)
A kiedy ten serwis będzie działać?
adminse (17 marzec 2013)
Serwis chomikuj.pl już działa prawidłowo
Beetlejuice666 (17 marzec 2013)
dziękuje za odpowiedz ;) zaraz zobaczę bo już 3 dni próbuje z chomika ściągnąc kilka rzeczy
major742 (17 marzec 2013)
Nie opłaca sie ,ale na pewno ktoś skorzysta :P
Beetlejuice666 (17 marzec 2013)
mi nie działa
mrfirebs (18 marzec 2013)
Chciałbym rzec, że świetnie, że super, ale zawiodłem się. Oferta niestety nieopłacalna. Nie będę robił całej rozpiski tylko taki luźny przykład: Aby pobrać z chomika przez filebit np. 10gb = 10zł! (przy doładowaniu 33gb!) / inne oferty np. na Allegro są promocje 10gb za 2zł+ czy za 5zł = 20gb ( gdzie na chomiku możesz ściągnąć dane na swojego konto i mieć cały czas do niech dostęp za friko)
mrfirebs (18 marzec 2013)
Pragnę jeszcze raz podkreślić, że jest masa promocji etc. na Allegro, a ja tylko podałem luźny przykład. Ale tak wychodzi taniej niż u was niestety, postarajcie się troszkę to zmodyfikować i jakiś może bonus dla stałych klientów transferowych jak ja :D Oby tak dalej serwis rozwijał się w takim tempie bez utraty jakości; Serdecznie pozdrawiam :)
fethi123 (19 marzec 2013)
Wpisz treść komentarza...
enigmatox1 (19 marzec 2013)
Ja wolałbym zamiast możliwości pobierania z chomika, żebyście poprawili działanie waszego serwisu. Cały czas mogę pobierać w jednym momencie tylko 1 plik. Nie jest to wygodne.
Beetlejuice666 (19 marzec 2013)
dalej z chomika nic nie mogę pobrać specjalnie transfer na chomikuj.pl musiałem wykupić.. więcej razy nie wykupie transferu na filebit.. nie polecam!! nikomu mało profesjonalny serwis bardziej polecam real-debrid co chwile dodają nowe serwisy a co najważniejsze wszystko działa jak ta lala ;)
kamusia (19 marzec 2013)
Mnie też nie odpowiada pobieranie z chomikuj.pl ale znowu tak nie narzekajcie, serwerów dużo prędkości dobre videoteka z nowościami darmowa.Było by super gdyby za ściąganie z chomika były takie same zasady jakie dotyczą pozostałych serwerów.Wtedy byłoby OK i byłoby się czym chwalić.Na dzień dzisiejszy chomik jest nie opłacalny i prawdopodobnie mało kto będzie z niego korzystał, i albo coś zmienią ,albo zupełnie zniknie z filebit.
cyklonos (19 marzec 2013)
fajnie:) ale mgliście zrobić jak na pozostałe konta. np 15 GB :)
darejos (21 marzec 2013)
ej ale jak to - jesli np kupuje sobie pakiet konta czasowego - na 60 dni to moge sciagac ile chce danych = to jak chomikuj moze mi obciazyc transfer skoro mam usługe czasowa ? prosze adminów o info Dzieki
rad (21 marzec 2013)
Ucieszyłem się jak przeczytałem że dodaliście chomika, niestety warunki okazały się fatalne. Dobrze że wszystko inne działa super :) Tylko szybkość ściągania mogłaby być większa...
samud (22 marzec 2013)
No nie tak super Rad... Od rana z rapidshare nie generuje linków mówiąc ze serwis niedostepny.
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 017.79 TB danych Obciążenie przepustowości: 7.69%