10 marzec
Rusza nasz konkurs. Polecaj znajomym serwis filebit i zdobądź darmowe doładowania

Rusza nasz konkurs. Polecaj znajomym serwis filebit i zdobądź darmowe doładowania   Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem serwisu filebit.pl.

Ściągasz dużo plików z internetu. Teraz możesz otrzymać bardzo łatwo darmowe doładowania. Rusza właśnie konkurs, gdzie do wygrania będzie mnóstwo darmowych gigabajtów na transfer w naszym serwisie.  

Aby wziąć udział w konkursie nie musisz wiele robić. Wystarczy, że zainwestujesz trochę swojego wolnego czasu, aby polecać filebit.pl swoim znajomym. Ważne, aby Twoi znajomi znali Twój login w serwisie filebit.pl i rejestrując się (zakładając konto), podali Twój login w opcji osoby polecającej.  

Darmowe doładowania zaczynają się już od 15 poleconych osób. Przy takiej liczbie użytkowników rejestrujących się z Twojego polecenia, otrzymasz od nas 10 GB na darmowy transfer w filebit.pl. Jeśli z Twojego polecenia zarejestruje się 30 osób, na Twoje konto wpłynie 20 GB darmowego transferu. 50 nowych osób da Tobie 100 GB, a 100 poleceń – 220 GB darmowego transferu.  

Nasz konkurs rozpoczyna się 10 marca br. i potrwa do 10 kwietnia br. Przewidziana jest także kontynuacja konkursu w przyszłych miesiącach.  

Aby wziąć udział w konkursie musisz wysłać do nas maila na adres: [email protected] , w tytule maila wpisać „konkurs” oraz podać swoje imię i nazwisko oraz login, którego używasz w filebit. Następnie zacznij polecać nasz serwis i zgarniaj darmowe doładowania konta.  

Regulamin konkursu:  

1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która zarejestruje się w serwisie filebit.pl i utworzy swój własny login w serwisie.
2. Konkurs polega na polecaniu serwisu filebit.pl innym osobom, które także zarejestrują konto w serwisie i podczas procesu rejestracji podadzą login osoby polecającej.
3. Za zabrane polecenia przewidziane są następujące nagrody:
15 osób z polecenia – 10 GB
30 osób z polecenia – 20 GB
50 osób z polecenia – 100 GB
100 osób z polecenia – 220 GB.
4. Konkurs rozpoczyna się 10 marca br. i potrwa do 10 kwietnia br. Po tym okresie będą przyznawana darmowe doładowania jako nagrody w konkursie dla uczestników konkursu.
5. Wszystkie spory i wątpliwości w konkursie będą rozstrzygane poprzez zgłoszenia na adres e- mail: [email protected].

Komentarze (8)
adminse (10 marzec 2013)
Uwaga. W związku z naszym konkursem zaobserwowaliśmy proces zakładania wielu "fałszywych" kont w celu uzyskania poleceń. Jest to nieuczciwe wobec innych osób biorących udział w konkursie. Informujemy, że fałszywe konta nie będą brane pod uwagę w konkursie. Proponujemy zamiast rejestrowania fałszywych kont informowanie swoich znajomych o konkursie na facebooku, NK, gg, skypie czy też wysyłanie maili z prośbą o pomoc.
pipo7777 (10 marzec 2013)
proszę o naprawę maxvideo.wrzucam jakikolwiek plik i zawsze jest 200mb a powinno być więcej
jack (11 marzec 2013)
niska prędkość pobierania proszę o naprawę
cyklonos (11 marzec 2013)
moglibyście zrobić dłuższą aktywność Tych linków chociaż ze 3-4 dni ;/ ?
Kristofertm (12 marzec 2013)
Nie rozumie jednego jak mam to zrobić ? skąd będziecie wiedzieć że osoba jest polecona przez mnie ? gdzie znajduje się link polecający ?
Marcin73 (12 marzec 2013)
Program partnerski tam masz Osobny link. Każdy ma inny kod.
Kristofertm (16 marzec 2013)
No właśnie tego szukałem dzięki :P
fethi123 (19 marzec 2013)
http://depositfiles.com/files/hwscncd2e
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 017.02 TB danych Obciążenie przepustowości: 31.87%