09 marzec
Nowa odsłona videoteki w filebit.pl

 

Nowa odsłona videoteki w filebit.pl. Wybieraj spośród kilku tysięcy filmów i oglądaj za darmo

Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy nową odsłonę videoteki. Została poprawiona strona wizualna. Filmy pogrupowaliśmy w popularne kategorie, aby łatwiej było przeglądać nasze zasoby. Do tego dochodzi wygodna wyszukiwarka, która błyskawicznie odnajdzie żądany film.

Dzięki temu, będąc użytkownikiem serwisu filebit, może całkowicie za darmo oglądać on-line kilka tysięcy filmów na jednej platformie i w jednym miejscu. Wszystko to w ramach Twojego konta w naszym serwisie.

Videoteka znajduje się w specjalnej zakładce w naszym serwisie. Dostępna jest po zalogowaniu na konto. Filmy na naszym serwisie pogrupowane są w popularne kategorie, co znacznie ułatwi przejrzenie naszych zasobów. Do tego uruchomiona została szybka i wygodna wyszukiwarka filmów. Wystarczy tylko wpisać tytuł obrazu, a on szybko zostanie odnaleziony. 

Zapraszamy do korzystania z videoteki.

Zespół filebit.pl

 

Komentarze (2)
fiolek (10 marzec 2013)
Bardzo fajnie ale dwie uwagi : 1 jakość filmów lub zmiana playera na taki z ustawianą jakością . 2 Przewijanie filmów w dowolne miejsce teraz jest to możliwe po całkowitym załadowaniu paska z filmem a czasami wystarczy przegląd filmu a nie oglądanie całości .
suarezi (14 marzec 2013)
coś ostatnio serwis działa coraz wolniej - mam nadzieję, że to nie wina tej całej videoteki
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 85 727.85 TB danych Obciążenie przepustowości: 54.43%