21 styczeń
Łatwiejsza obsługa FileBit na urządzeniach przenośnych

Łatwiejsza obsługa FileBit na urządzeniach przenośnych

Użytkownicy, którzy korzystają z naszych usług na urządzeniach typu tablet czy smartfon, zgłaszali uwagi dotyczące modyfikacji ustawień strony serwisu FileBit. Postanowiliśmy na te zgłoszenia zareagować i nieco zmodyfikowaliśmy funkcjonalność strony, aby była łatwiejsza do obsługi na urządzeniach przenośnych.

Teraz użytkownicy, którzy korzystają z serwisu FileBit na urządzeniach przenośnych, będą mogli łatwo wyłączyć na stronie opcje „sugestia” i „Facebook”. Bowiem te okienka ograniczały funkcjonalność serwisu, przeglądaną na tabletach czy smartfonach.

Wyłączyć te opcje jest niezwykle prosto. Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie FileBit i wejściu w panel konta, należy kliknąć w ikonkę „ustawienia konta”, która znajduje się obok ikony poczty i wylogowania z serwisu. W ustawieniach należy znaleźć opcję „inne ustawienia” i zaznaczyć okienko pr „Ukryj panele sugester.pl oraz facebook.pl” oraz zapisać.

Teraz na stronie FileBit nie będą już wyświetlane okienka facebooka i sugestera.

Zespół FileBit

Komentarze (4)
Steven150 (22 styczeń 2013)
Panowie, coraz mniej serwisów macie co się stało?, zaginął Hellshare a przeważnie na nim najwięcej linków :D
mrfirebs (22 styczeń 2013)
Steven150 - Hellshare nie zaginął tylko zostal zastąpiony na catshare: link do newsa: http://filebit.pl/news,59 i nie mogę ci przyznać racji, że tam najwiecej linków, radzę zminić swoje źrodła na lepsze ;)
IIIISIMON (24 styczeń 2013)
Tak, zgadzam sie z przedmowca - zmien zrodla @Steven...
Steven150 (25 styczeń 2013)
Dzięki Panowie, pozdrawiam
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 83 546.88 TB danych Obciążenie przepustowości: 54.16%