24 listopad
Rabaty na usługi w serwisie FileBit

Rabaty na usługi w serwisie FileBit

Korzystając ze swojego konta w serwisie FileBit zawsze otrzymujesz rabat przy zakupie doładowania w wysokości 50 zł. Nasz system automatycznie udziela Tobie rabatu w wysokości 5 procent. Maksymalna wysokość naszego rabatu to 30 procent. Czyli jeśli doładujesz konto za 50 zł, to system pobierze tylko 45 zł, natomiast jeśli Twoje doładowanie wyniesie 300 zł, tak naprawdę zapłacisz tylko 210 zł.

Nad prawidłowością przydzielanych rabatów czuwa nasz system i nasza profesjonalna obsługa techniczna. Nie ma więc mowy o żadnych pomyłkach. Ponadto sam możesz sprawdzić stan swojego konta i wysokości udzielanych rabatów na swoim koncie.
Można się zastanawiać, czy w tym jest jakiś haczyk, skoro rabat jest tak wysoki? Odpowiadamy – żadnego haczyka nie ma. Po prostu nasz serwis dba o swoich użytkowników i premiuje ich aktywność.

Poznaj zalety posiadania konta PREMIUM w serwisie FileBit:

- brak limitów,
- najszybszy na rynku transfer plików,
- maksymalne wykorzystanie prędkości Twojego łącza,
- dostęp do praktycznie wszystkich największych serwisów w internecie,
- pobieraj błyskawicznie filmy, muzykę, obrazy, książki – co tylko chcesz,
- happy hours – tańsze pobieranie plików w godzinach nocnych,
- najniższe ceny na rynku,
- atrakcyjny program partnerski – polecasz nas znajomym i dostajesz za to bonusy finansowe na Twoje konto. Dzięki temu będzie mógł nie tylko korzystać ze swojego konta za darmo ale jeszcze zarabiać!
- stały rabat przy zakupie transferu.

Takich możliwości nie otrzymasz w żadnym innym serwisie. Nie czekaj dłużej, nie szukaj gdzie indziej, niczego lepszego już nie znajdziesz.

Skorzystaj z niesamowitej wygody dokonania płatności za swoje konto – możesz to zrobić on-line lub poprzez płatność sms.
Tylko do Ciebie należy decyzja, czy zdecydujesz się na zakup konta czasowego czy z określonym transferem danych. Te opcje są zróżnicowane i możesz je dopasować do swoich potrzeb.

Nie ograniczaj się niczym w internecie. Uzyskaj konto PREMIUM i korzystaj ze wszystkich zasobów wirtualnej sieci.

Komentarze (0)
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 294.55 TB danych Obciążenie przepustowości: 17.22%