Program Partnerski w serwisie FileBit – Polecaj i Zarabiaj!

Takiej propozycji współpracy jeszcze na rynku nie było. Załóż konto, polecaj nas swoim znajomym i …zarabiaj pieniądze. Możesz w ten sposób zwiększyć doładowania swojego konta w serwisie FileBit lub nawet wypłacić zebrane pieniądze.

Jeśli więc lubisz pobierać pliki z różnych serwisów, dlaczego przy okazji nie miałbyś jeszcze na tym zarabiać? Serwis FileBit daje Tobie taką możliwość. Nie wierzysz? Czytaj dalej.Program Partnerski FileBit – jak to działa?

Jeśli już założyłeś konto w naszym serwisie, zacznij polecać FileBit innym osobom – rodzinie, znajomym, krewnym. Jeżeli dana osoba, z Twojego polecenia wykupi u nas pakiet, Ty dostaniesz automatycznie na swoje konto w serwisie 10 % doładowania tej osoby. Na przykład: ktoś kupuje z Twojego polecenia doładowanie na kwotę 50 zł. Ty dostajesz automatycznie na swoje konto 10 % tej kwoty, czyli 5 zł. A jeśli z Twojego polecenia zacznie kupować doładowania 50 osób? Łatwo to sobie obliczyć.


Pieniądze będą do Ciebie wpływały za każdym razem, gdy te osoby będą doładowywały swoje konta!

Takiej opcji nie otrzymasz w żadnym podobnym serwisie. Zauważ, że taki bonus otrzymasz za każdym razem, gdy ktoś z Twojego polecenia kupi lub doładuje konto. W ten sposób, polecając stronę z ref-linkiem można zgromadzić niemałe pieniądze na swoim koncie w FileBit, jak również możesz te zebrane złotówki wymienić na cenne doładowanie w serwisie.


Wypłaty / Zarobki z PP

Rzadko się zdarza, abyś w ten sposób na innych serwisach mógł zarabiać, polecając stronę innym osobom. W FileBit nie tylko korzystasz z szybkiego i łatwego pobierania plików z kilkudziesięciu serwisów, ale jeszcze masz z tego finansowe korzyści. W naszym serwisie zebrane przez Ciebie złotówki w Programie Partnerskim są zawsze Twoje. Nikt Ci ich nie zabierze, nie przepadną po jakimś czasie. Ty sam zdecydujesz, co chcesz z nimi zrobić. Czy wpłacisz na swoje konto w PAYPAL czy też zamienisz na kolejne doładowania swojego konta w FileBit.


Wystarczy tylko pozyskać stałych klientów serwisu FileBit, a ich doładowania będą pracowały na Twój zysk. Prawda, że proste?

Co więcej, możesz nawet nie korzystać ze swojego konta w naszym serwisie. Wystarczy, że będziesz FileBit polecał innym, a Oni wykupią nasze konta. Automatycznie będziesz dostawał każdorazowo 10 procent kwoty ich doładowania.


Polecanie/ Zdobywanie

Jak sam widzisz, współpraca z serwisem FileBit zawsze się opłaca. Im większej liczbie znajomych polecisz nasz serwis, a Oni założą konto i wykupią doładowania, tym więcej zarobisz pieniędzy dla siebie. Wystarczy, że poświęcisz na to godzinę dziennie, a Twój budżet znacznie się zwiększy. Już dziś wyślij linka na swoim koncie na facebooku, dodaj opis na GG lub Skype, wyślij maile do znajomych. Napisz im, jakie korzyści mogą osiągnąć dzięki używaniu konta w FileBit. Pamiętaj, zawsze otrzymasz 10 procent kwoty ich doładowania. Po jakimś czasie nic już nie będziesz musiał robić, a pieniądze same będą trafiały na Twoje konto!

Niech inni korzystają z Twojego polecenia, a Ty będziesz zarabiał. Twój sukces to nasz Sukces!
pomoc techniczna
Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 86 017.04 TB danych Obciążenie przepustowości: 34.57%