Szybkie pobieranie plików z serwisów hostingowych

W dzisiejszych czasach mamy ogromny komfort, jakim jest swobodny dostęp do szerokiej gamy zasobów naukowych, informacyjnych oraz rozrywkowych online. Ulubiona muzyka, najlepsze filmy, ciekawe książki – to wszystko dostępne jest w zasięgu ręki na różnego rodzaju portalach hostingowych, które pozwalają na wygodne ściąganie interesujących nas plików. Któż z nas nie korzystał z tej oferty, pobierając najnowszy sezon topowego serialu czy oryginalną tapetę na komputer. Niestety, aby skorzystać z popularnych portali hostingowych albo na przykład założyć konto premium Rapidshare trzeba z reguły za każdym razem odrębnie się logować, zapamiętywać nick, hasło i inne nieraz kłopotliwe do odtworzenia dane.

Na szczęście istnieje portal, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na skondensowany dostęp do portali hostingowych. Jest nim nasza witryna filebit.pl, która przy pomocy jednego logowania zapewnia dostęp do wszystkich najpopularniejszych portali hostingowych w sieci. Dzięki naszemu portalowi możesz bez limitu ściągać najlepszą muzykę, najnowsze filmy, materiały naukowe oraz wszelkie interesujące Cię treści z największą prędkością, jaką oferuje Twoje łącze internetowe. Wystarczy tylko szybka i bezpłatna rejestracja, aby uzyskać dostęp do tych wspaniałych możliwości!

Jak korzystać z Rapidshare bez limitu? Dlaczego warto założyć konto Premium?

Możesz zdecydować się na założenie konta czasowego (z możliwością ściągania plików przez określony czas) lub transferowego (ściąganie do określonego limitu Mb). Zapewniamy komfortowe warianty opłaty zakupionego transferu poprzez SMS lub przelew online. Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze portale hostingowe i zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo, dzięki czemu podczas pobierania plików nikt nie ma dostępu do Twoich danych osobowych.

Zapewniamy korzystne warunki współpracy. Oferujemy stałe rabaty przy kupnie transferu oraz atrakcyjny program partnerski, w ramach którego zyskujesz gdy osoba trzecia z Twojego polecenia doładuje konto w naszym portalu. W godzinach od 00:00 do 8:00 w portalu trwają Happy Hours. Wówczas, przy odpowiedniej ilości wykupionych przez Ciebie Mb, pobieramy tylko połowę transferu za pliki, które ściągasz. Zapewniamy fachową pomoc techniczną oraz najlepsze ceny. W razie jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
pomoc techniczna
Telefon: 518-895-056

Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 45 220.71 TB danych Obciążenie przepustowości: 10.14%