Zapewnij sobie bezproblemowy download plików!

Obecnie, dzięki Internetowi, mamy możliwość skorzystania z ogromnych zasobów muzyki, artykułów naukowych, książek, filmów, gier oraz innych treści dostępnych online. Ogólnodostępność tych zasobów otwiera przed nami nowe możliwości kulturalne i edukacyjne, rewolucjonizuje dostęp do informacji oraz rozrywki i po prostu istotnie ułatwia nam życie. Szczególną rolę w rozpowszechnianiu bogatych zasobów dostępnych online odgrywają nowoczesne portale hostingowe, które pozwalają Internautom na swobodne ściąganie interesujących ich treści z sieci.

Serwisy te komunikują ze sobą osoby udostępniające różnego rodzaju materiały online z użytkownikami sieci, którzy chcieliby te treści pobrać. Działające we współpracy z wyszukiwarkami portale hostingowe są miejscami, w których znajdziemy skany potrzebnych nam książek, płyty naszych ulubionych artystów, najnowsze kinowe hity. Nic więc dziwnego, że serwisy te cieszą się dziś ogromną popularnością wśród internautów. Być może to jest powodem, dla którego liczba tego typu portali wciąż się powiększa. Rosnąca ilość serwisów hostingowych to oczywiście szersza, atrakcyjniejsza oferta zasobów internetowych oddanych do dyspozycji internautów. Każdy kolejny tego typu portal to jednak również konieczność ponownej rejestracji, logowania, zapamiętywania hasła, co przy tak licznej reprezentacji serwisów hostingowych w sieci może wprawiać w zakłopotanie. Czy nie lepiej byłoby gdyby zasoby znajdujące się na różnych portalach hostingowych dostępne były po jednorazowemu logowaniu?

Konta premium za SMS – uniwersalne rozwiązanie!

Potrzeba wprowadzenia tego typu udogodnień doprowadziła do stworzenia portalu filebit.pl – zintegrowanej bazy pozwalającej na swobodne korzystanie z różnych serwisów hostingowych w jednym miejscu. Dzięki portalowi filebit.pl, po jednorazowej, nieodpłatnej rejestracji uzyskujemy automatyczny dostęp do wszystkich najpopularniejszych witryn hostingowych, takich jak Rapidshare, Hotfile, Chomikuj.pl, czy Wrzuta.pl. W serwisie filebit.pl doładowując jeden transfer możemy bez trudu pobrać potrzebne nam pliki z każdego z tych serwisów, z maksymalną prędkością jaką oferuje nasze łącze internetowe. Możemy zdecydować się na założenie konta czasowego (z możliwością pobierania przez określoną liczbę dni) lub konta transferowego (z określoną liczbą Mb do wykorzystania). Do naszej dyspozycji jest również konto premium, w przypadku którego ściąganie odbywa się bez limitu. Płatności za transfer możemy dokonać przelewem lub za pośrednictwem SMS.

Serwis filebit.pl oferuje ogromną wygodę korzystania z bogatych zasobów dostępnych na różnych portalach internetowych i gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych użytkownika. W godzinach nocnych obowiązują tzw. Happy Hours – można wtedy pobierać pliki, oszczędzając połowę transferu. Portal zapewnia również atrakcyjne i opłacalne możliwości współpracy oraz rabaty przy regularnym zakupie transferu – więcej informacji na ten temat można znaleźć na niniejszej witrynie.
pomoc techniczna
Telefon: 518-895-056

Godziny pracy:
pon - pt: 8:00 - 18:00
sob - nd: 8:00 - 14:00

kontakt on-line


Ładowanie
Online: () Ogółem pobrano: 45 220.71 TB danych Obciążenie przepustowości: 10.74%